HT Gjerde Norge AS har betydelig teoretisk kunnskap og praktisk erfaring. Vår kunnskapsbase er vårt viktigste verktøy. Kontakt din nærmeste forhandler om du har noen spørsmål.

HT Gjerde Haugaland

HT Gjerde Agder

HT Gjerde Sauda og omegn

HT Gjerde Jæren

NLT Hordaland

HT Gjerde Ryfylke

HT Gjerde Sogn og Fjordane AS

Arild Risa

Suldal Service AS

HT Gjerde Trøndelag Sør

HT Gjerde Nordvest

HT Gjerde Valdres

Trio Maskinlag

HT Gjerde Finnmark

HT Gjerde Namdal

HT Gjerde Østfold og Akershus

Kontaktinfo

HT-GJERDE I NORGE VIA FACEBOOK –
FRA FINNMARK TIL LINDESNES

BE OSS OM ET UFORPLIKTENDE TILBUD. VI KOMMER PÅ BEFARING OG
GIR DEG EN FAST PRIS.

HT Gjerde Haugaland

Storøyvegen 75 4260 Torvastad

Kontaktperson:

Roland Efrosina
tlf.: 948 79 682
e-post: post@hthaugaland.no

HT Gjerde Sauda Og Omegn

Birkelandsveien 47 4200 sauda

Kontaktperson:

Sverre Gustav Birkeland
tlf.:957 92 321
e-post: sverre@sau-da.no

NLT Hordaland

Sjusetevegen 27 5610 Øystese

Kontaktperson:

Gjermund Stuve
41531490
post@nlth.no

HT Gjerde Nordvest

Storøyvegen 75, 4260 Torvastad

Kontaktperson:

HT Gjerde Nordvest
476 84 492

nordvest@htgjerde.no

Trio Maskinlag

Sørsyltevegen 20 6391 Tresfjord

Kontaktperson:

Lars Erik Hubred
905 80 492
lars.erik@triomaskinlag.no

Jon Petter Syltebø
959 80 935

HT Gjerde Namdal

Foldavegen 1683 7985 Foldereid

Kontaktperson:

Tommy Kristian Røtting
91184432
post@htgjerdenamdal.no

HT Gjerde Østfold og Akershus

Iddefjordsveien 1012 1765 Halden

Kontaktperson:

Jon Stabekk
90866479
jon.iver.stabekk@outlook.com

HT Gjerde Agder

Kåstølveien 1380 4519 Holum

Kontaktperson:

Torkel Kvidbergskår
96620777
torkel@htagder.com

HT Gjerde Ryfylke

Ryfylkevegen 2562 4121 Tau

Kontaktperson:

Paul Tore Barkve
41225125
paultore@ryfylkegjerde.no

Arild Risa

Sørbøveien 591 4150 Rennesøy

Kontaktperson:

Arild Risa
95119765
arild.risa@lyse.net

HT Gjerde Trøndelag Sør

Østerdalsveien 529 7398 Rennebu

Kontaktperson:

Hallgeir Haugan
46422208
hallgeir@htgjerde.no

HT Gjerde Valdres

Hedalslinna 619 3528 Hedalen

Kontaktperson:

Hans Dhama Pandur
90923997
htgjerde.valdres@gmail.com

HT Gjerde Finnmark

Ávjovárgeaidnu 378 9732 Karasjok

Kontaktperson:

Kjell Magne Grønnli
41112411
post@htgjerdefinnmark.no

HT Gjerde Jæren

Varhaugvegen 83 4360 Varhaug

Kontaktperson:

Christian Grove
938 63 017
christian@htgjerde.no

HT Gjerde Sogn og Fjordane AS

Flatavegen 15, 6857 Sogndal

Kontaktperson:

Andre Vikdal Krogh
Tlf: 993 74 503
andre@htgjerde.no

Helge Fimreite
Tlf: 958 05 123
helge@htgjerde.no

Suldal Service AS

Haugabjør 20, 4237 Suldalsosen

Kontaktperson:

Tor Eide Lunde
tlf 468 87 885
tor.lunde@suldalservice.no

Rull til toppen